Slavia vítězstvím nad Spartou upevnila první místo v tabulce

Christos Zaiferis se raduje z gólu.

Slavia zvítězila nad Spartou 2:1. Za domácí vstřelili góly Chytil a Zafeiris, za letenské Rrahmani.

Pražské derby tentokrát vyhráli sešívaní. Slavia v domácím zápase 11. kola nejvyšší fotbalové ligy porazila Spartu 2:1. Upevnila tak svou pozici na prvním místě tabulky, má teď už náskok šesti bodů.

Oba slávistické góly padly už v prvním poločase. O první gól se ve druhé minutě postaral Mojmír Chytil, o dvacet minut později vstřelil branku Christos Zafeiris. Ve druhém poločase Sparta snížila, když dal v 65. minutě gól Albion Rrahmani. Na celkovém výsledku utkání to ale už nic nezměnilo.

Spartu tak na druhém místě ligové tabulky dělí od třetí Plzně už jen jediný bod. Viktoria porazila doma Pardubice 2:0. Čtvrtý je ostravský Baník, který remizoval v Mladé Boleslavi.

Podrobnosti o zápase Sparty se Slavií i dalších nedělních utkáních si přečtěte na našem sesterském portálu Sport.cz.